Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Адвокат Грабчук О.В. довів невинуватість ще одного клієнта в ДТП

  Адвокат Грабчук О.В. довів невинуватість ще одного клієнта в ДТП.
  До адвоката по ДТП Грабчука Олександра звернувся водій, якого районний суд визнав винуватим у ДТП за ст. 124 КУпАП. Так, водія було звинувачено у недотриманні вимог п.12.1 та п.13.1 ПДР. Районний суд встановив, що водій на трасі Ковель-Яготин на головній дорозі не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, не дотримався безпечної дистанції руху, відносно автомобіля, що виїжджав з другорядної дороги. При чому, районний суд відносно водія, що виїжджав з другорядної дороги, також виніс постанову про його винуватість в цій ДТП. Таким чином, за однією ДТП, згідно висновків суду, обидва водії були винуваті.
  Адвокатом Грабчуком О.В. було складено та подано апеляційну скаргу на дане рішення районного суду. Зокрема, адвокат по ДТП Грабчук вказав, що дистанція – це відстань до автомобіля, що рухається у цій полосі попереду (а не виїжджає з другорядної). А безпечна швидкість за певних умов – це поняття оціночне, що підлягає встановленню у кожному конкретному випадку (наприклад, висновком експерта), чого у справі не було.
  Апеляційний суд погодився з доводами адвоката Грабчука О.В. і скасував постанову районного суду, а провадження відносно клієнта закрив. Деталі на фото нижче.
  Якщо Вам потрібен автоадвокат (адвокат по ДТП) в Житомирі – звертайтесь до адвоката Грабчука О.В.