Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Поліцейські намагались без встановлення ознак сп’яніння оформити на особу в нерухомому автомобілі протокол по ст.130 КУпАП – і що з цього вийшло (РІШЕННЯ СУДУ)

  Автоадвокатом Олександром Грабчуком чергового Клієнта захищено в суді від безпідставного звинувачення поліції у нібито вчиненні ним правопорушення, передбаченого ст.130 КУпАП.
  При цьому, за активної позиції захисту адвоката по ДТП Грабчука О.В., судом було прийнято до уваги доводи, що поліцейські без попереднього встановлення ознак сп’яніння у Клієнта розпочали процедуру огляду на стан сп’яніння. Крім того, поліцейські не зупиняли автомобіль, а під’їхали до припаркованого на стоянці транспортного засобу. Клієнт відмовився проходити огляд на стан сп’яніння, вказуючи на його незаконність та безпідставність. Після чого поліцейські склаkи адмінпротокол за ст.130 КУпАП і дозволили особі сісти за кермо та поїхати зі стоянки. Все це підтверджується відеозаписами з місця події.
  Вказані незаконні дії поліцейських в судовому засіданні були встановлені, внаслідок чого Клієнта адвоката Грабчука визнано невинуватим, а провадження відносно нього закрите.
  Деталі справи нижче на фото.
  Якщо Вам необхідна допомога адвоката в Житомирі по ст.130 КУпАП – телефонуйте адвокату Олександру Грабчуку: 067-994-23-34.