Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Автоадвокат Грабчук захистив водія від безпідставного звинувачення за ст.130 КУпАП

Автоадвокат Грабчук захистив водія від безпідставного звинувачення за ст.130 КУпАП

  У даній справі до автоадвоката Грабчука Олександра звернулась водійка, на яку працівниками поліції було складено адмінпротокол за ст.130 КУпАП (в частині відмови пройти огляд на стан сп’яніння). Адвокатом по ДТП Олександром Грабчуком було детально вивчено ситуацію, підготовлено позицію захисту і за одне судове засідання водій була визнана невинуватою за ст.130 КУпАП.
  Так автоадвокатом в Житомирі Олександром Грабчуком в суді доведено, що водій не відмовлялась від огляду на стан сп’яніння, а навпаки просила поліцейських відвезти її до медичного закладу. Однак, поліцейські проігнорували такі прохання водійки та склали адмінпротокол за ст.130 КУпАП. При складенні даного протоколу було допущено ряд процесуальних порушень (не складено направлення водія на огляд на стан сп’яніння, не зазначено технічний засіб фіксації процедури огляду, водійку не відсторонено від подальшого керування автомобілем тощо), внаслідок чого вся процедура огляду на стан сп’яніння являється недійсною.
  Деталі справи на фото внизу. Якщо Вам необхідний захист адвоката ст.130 КУпАП – звертайтесь до автоадвоката Грабчука Олександра: 067-994-23-34.