Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Автоадвокат Грабчук захистив ще одного водія

  Адвокат Грабчук Олександр в черговий раз захистив водія від незаконних звинувачень поліції. Водій повідомив адвокату, що коли він перебував у припаркованому та непрацюючому автомобілі, до нього під’їхав поліцейський автомобіль. Поліцейські безпідставно та нічого не пояснюючи почали шукати у водія наркотичні речовини, провели його особистий огляд, перевіряли кармани на наявність наркотичних речовин, обмежили право пересування водія, у поліцейському авто возили водія до відділу поліції, а коли нічого не виявили – то склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП. Оскільки під примусом (погрозою затримання) водій відмовився від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння. Водію загрожував штраф 17 000 грн та позбавлення права керування автомобілем строком на 1 рік.

  Адвокатом Грабчуком було проведено детальний аналіз справи, зібрано докази про незаконність дій поліцейських, адже фактично клієнт не керував автомобілем, був тверезим, ніяких ознак сп’яніння (будь-то алкогольного чи наркотичного) у нього не було, наркотичних засобів при собі не мав тощо.
  Позиція автоадвоката Грабчука О.В. була прийнята судом і за результатами огляду водія визнано невинуватим. В той же час, суд прийняв наступні доводи адвоката по ст.130 КУпАП Олександра Грабчука:

  • до відповідальності може бути притягнутий лише водій, а не особа, яка перебуває на водійському сидінні, яка не керує автомобілем, а сам автомобіль припаркований та в непрацюючому стані;
  • передумовою для вимоги поліцейського до водія пройти огляд на стан сп’яніння є встановлення та фіксація ознак сп’яніння, підтвердження їх доказами у відповідності до ч.2 ст.251 КУпАП, а не безпідставне бажання поліцейського розпочати огляд на стан сп’яніння. За відсутності таких ознак у водія та їх фіксації належним чином – процедура огляду є нікчемною.

  Деталі справи нижче в судовому рішенні. Якщо Вам необхідні допомога адвоката по ст.130 КУпАП – звертайтесь: 067-994-23-34.