Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Автоадвокат (адвокат по ДТП): коли і як може допомогти водію?

  Автоадвокат (адвокат по ДТП): коли і як може допомогти водію?
  Вас позбавляють посвідчення водія? У вас виник спір зі страховою компанією? Вам потрібна допомога при ДТП? Наші автоадвокати по ДТП допоможуть Вам у вирішенні автопроблеми.
  Кожен водій нерідко стикається із проблемою «на дорозі», яку складно вирішити самотужки. Саме тому необхідно довірити її фахівцю, який допоможе розібратися у ситуації та знайти правильне рішення. Протягом 10 років наші юристи успішно вирішують питання цієї галузі. За статистикою, більшість водіїв, які звернулися за допомогою до нашої компанії, залишилися задоволеними результатом.
  Чому Вам потрібно звернутись до автоадвокатів нашої компанії? Наші переваги:
  Професіоналізм. У нашому штаті працюють професіонали, що спеціалізуються лише на автоправі.
  Репутація. Наша компанія займає одне з провідних місць у рейтингу м. Житомира та країни. Ми маємо високу оцінку як від клієнтів, так і професійних автоспільнот.
  Високі показники. 98% справ щодо спорів зі страховими компаніями вигравали наші автоадвокати по всій території України.
  Чому потрібно замовити консультацію автоадвоката зараз?
  Послуги автоадвоката є найбільш актуальними, адже кількість проблем на дорозі збільшується з кожним днем. Хамство, різноманітні ДТП, неправомірні дії поліції — це лише мала частина того, що трапляється на дорогах щодня. При зверненні до нас сьогодні Ви отримаєте консультацію від професійного автоадвоката!
  Ваші права як водія порушують? Ви потрапили в ДТП? Ви можете отримати консультацію від нашого автоадвоката прямо зараз, написавши нам на е-mail: crimcase08@gmail.com або зателефонувавши по номеру: 067-994-23-34.
  Які проблеми вирішує наш автоадвокат?
  Спори зі страховими компаніями. Відшкодування збитків має здійснюватися разом із усіма існуючими правилами. Але нерідко трапляється, що деякі деталі можуть бути втрачені страховою компанією. Наприклад, компанія затримує виплату чи необґрунтовано зменшує її.
  Позбавлення посвідчення водія. Трапляються ситуації, коли водія позбавляють посвідчення з таких причин, як: керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, скоєння ДТП тощо
  Спори з автомагазинами та СТО. Як показує практика, автомобілістів нерідко обманюють при покупці автомобіля або його ремонті. Проблеми можуть бути різні: обман при купівлі, продаж автомобіля неналежної якості, відмова у гарантійному ремонті автомобіля, неякісний ремонт автомобіля.
  Суперечки з патрульною поліцією. На жаль, представники органів правопорядку не завжди діють у рамках закону. Найчастіше трапляється, що працівники патрульної поліції вчиняють неправомірні дії щодо водіїв.
Незалежна автоекспертиза ДТП. Бувають ситуації, коли автоекспертизу ДТП проведено, але страхової виплати не вистачає на ремонт. Це означає, що страхова компанія обслужила Вас так, як їй вигідно, а не Вам.
  Як ми працюємо?
  Робота з нами буде якісною та комфортною для Вас. Щоб ви розуміли процес роботи нашої компанії, ми докладно Вам розповімо про всі її етапи:
  Консультації. Просто зателефонуйте нам або напишіть, і ми дамо розгорнуту консультацію.
  Правовий висновок. Після того, як Ви звернулися до нашої компанії за консультацією, висококваліфікований адвокат по ДТП надасть Вам правовий висновок, в якому буде міститися професійне судження та можливості вирішення вашої проблеми.
  Укладання договору. Після спілкування з фахівцем нашої компанії та отримання правового висновку, в якому будуть відмічені всі варіанти розвитку вашої проблеми, Ви укладаєте договір про надання подальших послуг. Вартість послуг, термін їх виконання та інші деталі будуть детально прописані в договорі.
  Супровід. Автоадвокат нашої компанії супроводжуватиме угоду протягом усього часу вирішення проблеми.
  Одержання рішення. Наша компанія супроводжуватиме Вас на етапі отримання рішення.
  Допомога у виконанні судового рішення. Багато юридичних фірм закінчують свою роботу після отримання судового рішення. Наша компанія допомагає своїм клієнтам із виконанням судового рішення.
  Вартість послуг автоюриста:
  Насправді стабільних цифр не існує. Тому вартість послуг автоадвоката залежить від цілого ряду факторів. Ми пропонуємо своїм клієнтам аналіз документів та ситуації, і лише після цього називаємо вартість послуг. Ми завжди прив’язуємо свій гонорар до успіху.
  Коли потрібно звертатись за допомогою до автоюриста?
  Транспортні події відбуваються щодня, тому у водіїв виникають питання та невирішені проблеми. Щоб розібратися в них, слід звернутися за допомогою до професіонала. Допомога автоадвоката може знадобитися, коли необхідно:
  Стягнути матеріальні збитки. Нерідко трапляється, що страхова компанія намагається зробити все для того, щоб не виплачувати страховку потерпілому. Також трапляються випадки, коли винуватець ДТП ухиляється від виплати компенсації постраждалій стороні. Адвокати нашої компанії мають величезний досвід вирішення проблем, пов’язаних із ДТП, який сприятиме вирішенню Вашої проблеми.
  Оскаржити виписаний штраф чи незаконні дії патрульної поліції. Ви не згодні з виписаним штрафом? Поліцейський користується службовим становищем чи поводиться неналежним чином? Ми рекомендуємо Вам звернутися до автоадвоката, який зможе не тільки розібратися у всіх деталях справи, а й досягти справедливості.
  Повернути посвідчення водія. Вилучення посвідчення водія — часто зустрічається у нашій практиці. Причин для вилучення багато, але вирішити це може далеко не кожен. Щоб розібратися в причині вилучення та повернути свої документи, Вам слід звернутися до фахівця.
  Більшість справ, які ведуть наші автоадвокати, супроводжуються емоційністю. Кожен учасник суперечки хоче, щоб усе було справедливо, і щоб його інтереси були захищені. Як довго тривають такі справи? Скільки Вам доведеться чекати на судове рішення? Все залежить від ситуації, в якій Ви опинилися. Здебільшого подібні справи тривають понад декілька місяців. Для того, щоб точніше дізнатися про те, скільки буде тривати Ваша справа, рекомендуємо звернутися до юриста, який, виходячи з багаторічного досвіду, зможе підказати, скільки в середньому буде тривати Ваша справа.
  Якщо Вам необхідна допомога адвоката по ДТП в Житомирі – дзвоніть: 067-994-23-34.