Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

За участю адвоката Грабчука скасовано арешт автомобіля клієнта

  Адвокатом Грабчуком Олександром в Богунському районному суді м. Житомира представлено інтереси громадянина щодо скасування арешту, накладеного на автомобіль.
  Суть справи полягала в тому, що клієнт придбав автомобіль Ауді А6, але не оформив таку купівлю будь-яким чином. Після спливу 2 тижнів з моменту купівлі автомобіля, працівниками поліції Житомирщини автомобіль було вилучено у клієнта на підставі підозри щодо невідповідності ідентифікаційного номера кузову. Слідчим суддею було накладено арешт на даний ТЗ. Протягом майже півроку слідчим не призначено відповідні експертизи по автомобілю, а клієнт перебував у статусі свідка. Останнє унеможливлювало отримати копії документів з матеріалів провадження або ж подавати клопотання слідчому про проведення слідчих дій для прискорення прийняття кінцевого рішення у провадженні.
  Вивчивши ситуацію клієнта, адвокат Грабчук домігся внесення даних в ЄРДР щодо шахрайських дій т.з. «продавця» автомобіля, який при продажі запевняв клієнта, що з ТЗ не буде проблем. Після цього в рамках первинного провадження було ініційовано часткове скасування арешту автомобіля.
  При розгляді такого клопотання виявилось, що слідчий вилучив свідоцтво про реєстрацію автомобіля разом з автомобілем. Але арешт було накладено лише на автомобіль. Тобто, технічний паспорт на автомобіль утримувався слідчим незаконно.
За результатами розгляду клопотання, слідчим суддею було винесено ухвалу про часткове скасування арешту, накладеного на автомобіль клієнта Ауді А6, та повернення слідчим свідоцтва про його реєстрацію.
  Деталі справи на фото нижче.