Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

За відсутності потреби проводити слідчі дії з автомобілем, накладений арешт на авто підлягає скасуванню.

  За відсутності потреби проводити слідчі дії з автомобілем, накладений арешт на авто підлягає скасуванню.
  Слідчий суддя Старосинявського районного суду Хмельницької області у справі № 684/192/20 за клопотанням адвоката по ДТП Грабчука Олександра скасував арешт на автомобіль БМВ 328 (2014 р.в.). В основу обґрунтування слідчий суддя поклала доводи адвоката Грабчука О.В. про наступне. Так, протягом 3 місяців досудового розслідування з вилученим автомобілем будь які слідчі дії не проводились, про підозру нікому не повідомлено, потерпілі у кримінальному провадженні – відсутні. Крім того, враховано, що необхідності проведення слідчих (процесуальних) дій із вказаним автомобілем слідчим у судовому засіданні не наведено, обґрунтованих доводів щодо того, що власник майна буде вчиняти дії щодо псування, пошкодження, знищення автомобіля не наведено в ході розгляду клопотання.
  Слідчим суддею також враховано позицію адвоката по ДТП Грабчука Олександра про те, що відсутня потреба у подальшому застосуванні арешту автомобіля і зберіганні його в органах поліції.
  За результатами розгляду клопотання слідчим суддею винесено ухвалу про скасування арешту майна і передачу автомобіля власнику на відповідальне зберігання.