Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Адвокат по ст. 286 КК України, ст. 124 КУпАП (автоадвокат, адвокат по ДТП Житомир)

   Кримінальним кодексом України (стаття 286) передбачена відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості або тяжке тілесне ушкодження, спричинило смерть однієї або кількох осіб.
   Робота адвоката в Житомирі по даній категорії справ являється однією з найскладніших. У таких справах адвокат повинен добре розумітися не лише в юридичних питаннях, а і в інших галузях: наприклад фізика, трасологія, психологія тощо. Оскільки важливим є питання визначення наявності причинно-наслідкового зв’язку між діями водія (іншого учасника ДТП) та виникненням ДТП. А для цього потрібно розумітися в різних сферах.
   Адвокати в Житомирі (адвокати Юридичної компанії адвоката Грабчука) по даній категорії справ надають наступні послуги:

  • Захист підозрюваного (обвинуваченого) у кримінальному провадженні по ст. 286 КК України;
  • Збір матеріалів, документів тощо на доведення невинуватості у ДТП клієнта;
  • Ініціювання проведення необхідних експертиз (автотехнічної, психофізіологічної, трасо логічної тощо);
  • Участь на досудовому розслідуванні та в суді при розгляді даної категорії справ.

   Кодексом України про адміністративні правопорушення (стаття 124) передбачена відповідальність за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць тощо.
   По даній категорії справ наші адвокати в Житомирі виконують наступні роботи:

  • виїзд юриста на місце ДТП, юридичні консультації, юридичний супровід всіх процесів після ДТП, складання відповідних документів щодо цього;
  • супровід учасника ДТП в страховій компанії, в поліції, інших органах та установах;
  • участь в судових засіданнях при розгляді справ про адміністративне правопорушення — при притягненні особи до адміністративної відповідальності;
  • оскарження дій співробітників поліції, що були вчинені при складанні адміністративних матеріалів;
  • збір доказів щодо невинуватості клієнта;
  • ініціювання призначення автотехнічної експертизи.

   Також автоадвокатами (адвокатами по ДТП в Житомирі) надаються послуги щодо представництва інтересів потерпілої сторони – особи, постраждалої внаслідок ДТП. При цьому, здійснюється супровід стягнення моральної шкоди і нанесених клієнту матеріальних збитків як в цивільних справах, так і при розгляді кримінальних проваджень (супровід цивільного позову у кримінальному провадженні).
   Як вже було зазначено вище, у даній категорії справ важливе значення мають результати проведених експертиз, що викладені у висновках експертів. Адвокати по ДТП нашої компанії допоможуть Вам ініціювати та супроводять проведення наступних експертиз.
   Автотехнічна експертиза. Основними завданнями даної експертизи є встановлення характеристик процесу ДТП, причин ДТП та поведінки окремих її учасників.
   Трасологічна експертиза. Дана експертиза відповідає на питання щодо механізму виникнення слідів.
   Дорожньо-технічна експертиза. Основними завданнями даної експертизи є встановлення обстановки, параметрів дороги на момент ДТП, чи була у водія можливість зупинити автомобіль при даному стані дороги тощо.
   Психологічна експертиза. Одним з основних питань, на яке дає відповідь дана експертиза, є наявність можливості водія відвернути ДТП з урахуванням дії різних факторів: емоційний стан, нервова напруженість, ступінь втомленості водія тощо.
   Якщо Вам необхідна допомога адвоката по ДТП, автоадвоката – звертайтесь по тел.: 067-994-23-34. Ми знайдемо шляхи вирішення Вашої ситуації!