Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Сімейне право. Сімейний адвокат (юрист)  в Житомирі.

    Сімейні відносини включають в себе не лише питання з приводу укладення та розірвання шлюбу, а і багато інших, важливих та складних питань, які, інколи, не можливо вирішити без допомоги адвоката (юриста) в Житомирі та Житомирській області.
    Професіонали нашої команди готові допомогти Вам вирішити такі питання як:

  • Укладення шлюбного договору (контракту). Адвокат (юрист) в Житомирі допоможе Вам розробити шлюбний договір (контракт), а також безпосередньо прийме участь при укладенні даного договору та його нотаріальному посвідченні;
  • Розірвання шлюбу. Наші адвокати (юристи) в Житомирі готові взяти на себе всю підготовчу роботу (збирання необхідних документів, написання позовної заяви), а також представити Ваші інтереси в судах всіх інстанцій;
  • Поділ спільного майна подружжя. Основним питанням, котре постає перед суддями під час судового спору з поділу майна подружжя – чи було дане майно придбано під час шлюбу та за спільні кошти подружжя. Для того, щоб довести, що Ви маєте право на частку в такому майні – потрібно надати документи, котрими буде підтверджуватись Ваше право на спірне майно. Юристи нашої компанії здійснять супровід у суді Вашої справи про поділ спільного майна подружжя.
  • Сплата аліментів. Адвокати (юристи) в Житомирі допоможуть Вам скласти позовну заяву про стягнення аліментів, зібрати всі необхідні документи, які допоможуть довести наявність доходу іншого з подружжя, для сплати аліментів, подати рішення суду на виконання до виконавчої служби та контролювати процес виконання рішення;
  • Визначення місця проживання дітей. На сьогоднішній день питання є досить актуальним, оскільки тривалий час практика наших судів йшла таким шляхом, що дитина повинна проживати з матір’ю, при цьому не мало значення бажання самої дитини. Зараз же, Вищий спеціалізований суд роз’яснив, що вирішення питання про проживання дитини з матір’ю – не завжди вірне. Потрібно враховувати як інтереси дитини, так і практику Європейського суду з прав дитини, яка вказує на дискримінацію прав батька щодо виховання дітей.
  • Визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, який проживає окремо. На жаль, частими є випадки, коли той з батьків, хто проживає з дитиною, не дозволяє іншому з батьків бачити дитину, спілкуватись з нею та проводити з нею час. В такому випадку потрібно звертатись до органів опіки та піклування, а в подальшому і до суду для усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та встановленні графіку побачень з дитиною. Це є складний та тривалий процес, проте наші адвокати та юристи в Житомирі, допоможуть Вам вирішити ці питання: представлять Ваші інтереси в органах опіки та піклування; отримають всі необхідні документи  та довідки; представлять Ваші інтереси в суді, тощо.
  • Позбавлення батьківських прав.Сімейний кодекс України містить перелік підстав за наявності яких особа може бути позбавлена батьківських прав. Це означає, що при зверненні до органів опіки та піклування, які приймають рішення про можливість позбавлення особи батьківських прав та в подальшому до суду — Вам необхідно подати велику кількість документів, що доведуть порушення чинного законодавства тим з батьків, якого хочуть позбавити батьківських прав. Ми допоможемо Вам зібрати такі документи й супроводимо справу в суді.
  • Участь адвоката (юриста) в Житомирі при виникненні питань усиновлення.

    Окрім всього вищезазначеного наші адвокати та юристи в Житомирі та Житомирській області можуть надати допомогу у вирішенні інших питань, що виникають у сімейних (шлюбних) відносинах.
     В результаті співпраці з нашими адвокатами та юристами в Житомирі – Ви отримаєте чіткі відповіді на всі поставлені Вами запитання, а також якісну допомогу у вирішення цих питань.