Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Адвокат потерпілого в ДТП

  Якщо Ви являєтесь потерпілим в результаті ДТП, Вам знадобиться допомога автоадвоката по ДТП. Представник потерпілого користується тими ж правами, що і потерпілий. Підставою для участі адвоката у кримінальній або адміністартивній справі в якості представника потерпілого є договір про надання правничої допомоги.
  Велике значення має своєчасне звернення потерпілого до адвоката на стадії першочергових процесуальних дій після ДТП.
  Професійний адвокат в інтересах потерпілого в повному обсязі відповідно до обраної позиції зможе відстоювати права і інтереси довірителів в процесі оскарження дій (бездіяльності) та рішень розслідування або судового розгляду. В ЮК адвоката Грабчука за даний напрямок відповідає автоадвокат Грабчук Олександр, який надає кваліфіковану юридичну допомогу потерпілим. Щоб скористатися послугами адвоката по захисту прав потерпілого, необхідно тільки набрати наш номер телефону і ми можемо одразу почати свою роботу. Таким чином, потерпілому в більшості випадків доцільно залучати до участі у справах про ДТП компетентного фахівця — представника, яким є автоадвокат, з метою:

  • своєчасної реалізації наявних прав та недопущення їх порушення;
  • своєчасного роз’яснення положень законодавства у сфері ДТП;
  • представництва інтересів потерпілого під час розслідування та в суді.

  Якщо Вам як потерпілому в ДТП потрібна допомога – Ви завжди можете звернутись до автоадвоката Олександра Грабчука по тел.: 067-994-23-34.