Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Адвокат в Новограді-Волинському (адвокат Новоград-Волинський)

  Якщо Вам потрібен адвокат в Новограді-Волинському (юрист в Новограді-Волинському), Ви можете звернутися до Юридичної компанії адвоката Грабчука. Ми допоможемо Вам у наступних питаннях:

  • Якщо Ви потребуєте допомоги адвоката по кримінальним справам (провадженням) в Новограді-Волинському: статті 115 (умисне вбивство), 125 (умисне легке тілесне ушкодження), 185 (крадіжка), 186 (грабіж), 187 (розбій), 190 (шахрайство), 307, 309 – злочини у сфері обороту наркотиків. Можлива робота адвоката в Новограді-Волинському і по іншим категоріям кримінальних проваджень;
  • Попали в ДТП в Новограді-Волинському. На Вас склали протокол по ст. 130 або ст. 124 КУпАП, вилучили водійські права в Новограді-Волинському;
  • Необхідно подати на аліменти в Новограді-Волинському або подати на розлучення в Новограді-Волинському;
  • Необхідна допомога при розподілі майна в Новограді-Волинському:
  • Необхідна консультація по кредиту в Новограді-Волинському;
  • Необхідно оформити спадщину в Новограді-Волинському.

  Адвокат в Новограді-Волинському надасть юридичну допомогу і по іншим категоріям справ, представить Ваші інтереси в суді в Новограді-Волинському.
  Як ми працюємо? Ви зв’язуєтесь з нами, ми обговорюємо первинні деталі співробітництва і призначаємо зустріч. Зустріч відбувається або в м. Новограді-Волинському, або в м. Житомирі. При зустрічі обговорюємо всі деталі співробітництва, які оформлюємо офіційно в письмовому договорі.
  Зв’язатись з адвокатом в Новограді-Волинському Ви можете по тел.: 067-994-23-34 або по e-mail: crimcase08@gmail.com