Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

За втручання адвоката Грабчука О.В. звільнено особу з-під варти

  За реагуванням адвоката Грабчука О.В. звільнено з-під варти громадянина України, який протягом 3-х діб незаконно утримувався в СІЗО.
  Так, адвокатом Грабчуком О.В. було укладено договір про надання правової допомоги одному з жителів Житомирської області, який перебував в СІЗО. Під час вивчення обставин справи було встановлено, що строк дії ухвали про тримання клієнта вже закінчився як два дні. Адвокатом одразу було підготовлено і подано на адресу начальника СІЗО вимогу про негайне звільнення клієнта з вказаної установи. Однак, відповідь йому так і не надали. Тому Олександр Грабчук вимушений був звернутись до слідчого судді з клопотанням в порядку ст.206 КПК України (з проханням негайного звільнення клієнта з-під варти).
  На наступний день за результатами розгляду вказаного клопотання у залі суду було звільнено з-під варти клієнта адвоката Грабчука О.В. Слідчим суддею встановлено незаконність тримання особи в стінах слідчого ізолятора протягом трьох діб. Прокурор в судовому засіданні підтримала правильність позиції адвоката.