Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Навіщо потрібен автоадвокат (адвокат по ДТП)?

  Навіщо потрібен автоадвокат (адвокат по ДТП)?
  Щодня на дорогах трапляються тисячі пригод. Іноді аварія обходиться без жертв, в інших випадках ДТП завдає шкоди майну та шкоди здоров’ю, а найчастіше забирає життя людей.
  Від дорожньо-транспортної пригоди ніхто не застрахований. Навіть законослухняний автомобіліст з обережним стилем водіння щодня наражається на ризик за кермом. Будь-яка ДТП завжди пов’язана з негативними емоціями як для винуватця аварії, так і для постраждалих. При ДТП складно зберегти самовладання та пильність, які необхідні для контролю за діями працівників поліції та другого учасника події. Саме тому важливо вчасно звернутися за допомогою до професіонала.
  Коли потрібна допомога автоадвоката (адвоката по ДТП)?
  Ситуацій, у яких без допомоги спеціаліста – автоадвоката не обійтися, досить багато. Часто винуватцю ДТП загрожує адміністративна чи кримінальна відповідальність. В останньому випадку відсутність правової підтримки адвоката по ДТП загрожує отриманням серйозного строку позбавлення волі. Людині без спеціальної освіти та навиків складно оцінити подію з юридичного погляду. Не завжди можливо визначити рівень своєї провини, в умовах стресу можна зробити безліч невірних кроків, що значно погіршать становище.
  Професійний автоадвокат має глибокі знання закону (автоправа) та вагомий практичний досвід, який застосовує для захисту інтересів клієнта.
  Допомога адвоката по ДТП знадобиться у випадках, коли:

 1. Ви не знаєте, як поводитися при ДТП;
 2. внаслідок аварії завдано шкоди майну, постраждали або загинули люди;
 3. Ви вважаєте дії працівників поліції неправомірними;
 4. Вас необґрунтовано визнали винуватцем ДТП;
 5. Вам загрожують позбавлення посвідчення водія та накладення штрафів;
 6. Ви залишили місце ДТП.

  Участь адвоката з ДТП убереже клієнта від хибних звинувачень та порушення його законних прав. Фахівець (автоадвокат) не допустить зловживань повноваженнями з боку посадових осіб та простежить за тим, щоб усі необхідні процесуальні дії проводились чітко у рамках закону. Адвокат по ДТП має право бути присутнім при опитуванні свідків події, допомагає клієнту зібрати докази невинуватості. Професіонал об’єктивно оцінить ситуацію та роз’яснить клієнту варіанти розвитку подій.
  Які послуги надає адвокат по ДТП?
  Окрім виїзду на місце аварії, адвокат надасть таку юридичну допомогу:

 1. консультації з будь-яких питань, пов’язаних із дорожньо-транспортними пригодами;
 2. складання та подання до різних інстанцій заяв, скарг, претензій;
 3. сприяння у проведенні незалежної експертизи постраждалих транспортних засобів та місця ДТП (авто технічна експертиза, автотоварознавча експертиза тощо);
 4. захист інтересів клієнта під час розгляду справи органами поліції чи в суді;
 5. участь у справах про відшкодування збитків, отриманих внаслідок ДТП;
 6. оскарження дій працівників поліції;
 7. визначення сум відшкодування майнової та моральної шкоди;
 8. вирішення страхових спорів;
 9. оскарження судових рішень.

  Часто професійної допомоги потребує постраждала від аварії людина — потерпілий. Адвокат роз’яснить потерпілому його законні права та вживе всіх можливих заходів для притягнення винної особи до відповідальності. Професіонал оцінить збитки, отримані внаслідок ДТП, та допоможе їх відшкодувати у повному обсязі.
  Для позитивного вирішення ситуації необхідно звертатися до адвоката якнайшвидше. Будь-яке зволікання ускладнює становище клієнта, тоді як своєчасне залучення юриста по ДТП значно збільшує шанси отримання бажаного результату.
  Якщо Вам необхідна допомога автоадвоката (адвоката по ДТП) – телефонуйте: 067-994-23-34!!!