Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Спори з банками. Кредитні спори.

  На сьогоднішній день досить поширеними є правовідносини між громадянами та банками у сфері кредитування.
    На жаль, банки не завжди розробляють добросовісні договори, а простим громадянам недостатньо знань для того, щоб розібратися з усіма нюансами у даній сфері.
    Саме тому, ми радимо кожному, у кого склалися такі життєві обставини, що необхідно взяти кредит в банку – звернутися до адвокатів (юристів) у місті Житомирі, щоб отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні даного питання.
    Наші адвокати (юристи) в Житомирі, надають наступні послуги з питань кредитів, банківських послуг та кредитних договорів:
1. Оцінка кредитного договору перед підписанням. Громадяни досить часто звертаються до банків з проханням видати кредит. Банки ж користуються довірою клієнтів та надають кредити не вказавши всі основні положення договору, котрий підписується. Після підписання ж такого кредитного договору, з’являються невідомі додаткові платежі, відсоткові ставки, штрафи та пені. Щоб такого не сталося – перед підписанням договору звертайтесь до адвокатів (юристів) в місті Житомирі, які мають досвід в роботі з кредитами та банками. Зокрема, наші адвокати (юристи) можуть провести аналіз запропонованого банком договору, вказати Вам на всі «підводні камені» такого договору та надати консультацію, яким чином краще діяти в даній ситуації;
2. Надання допомоги при вирішення питання щодо погашення заборгованості по кредиту в позасудовому порядку. Досить часто банки готові піти на зустріч клієнту та вирішити питання про погашення заборгованості, не звертаючись до суду. Проте, Вам знадобляться кваліфіковані адвокати (юристи) в Житомирі, котрі зможуть надіслати адвокатський запит до банку, для визначення точної суми боргу; скласти правильне звернення з проханням про реструктуризацію або прощення кредиту; підготувати інші документи, необхідні для досягнення поставленої мети та вирішення Вашого питання, тощо.
3. Визнання недійсними кредитних договорів, укладених з кредитними установами, котрі не мають ліцензій для здійснення банківських операцій. В нашій практиці виникали ситуації, коли зверталися клієнти, з договорами, за якими вони мали робити внески на рахунок фінансової установи і після внесення необхідної суми – дана установа мала надати їм кредит. Підписуючи такий договір – Ви не отримаєте нічого, а лише втратите свої кошти. Дані фінансові установи не мають права видавати кредити, а лише вводять громадян в оману.
4. Участь у вирішенні спорів з банками в судовому порядку. Так, наші адвокати (юристи) допоможуть Вам скласти позовну заяву, у випадку, якщо Ви бажаєте оскаржити дії Банку; Скласти заперечення до позовної заяви про стягнення заборгованості, поданої Банком до Вас; представити та захистити Ваші інтереси в судах будь – якої інстанції.
5. Участь у спорах з ПРИВАТБАНКОМ у справах про стягнення заборгованості по кредитним карткам зі встановленими кредитними лімітами без укладення кредитного договору з клієнтом.Приватбанк видає картки, в яких встановлює кредитні ліміти, тобто надає своїм клієнтам можливість користуватись коштами Банку, при цьому не укладаючи жодного договору, не пояснюючи клієнту про відсоткові ставки та розміри штрафних санкцій. А потім через декілька років звертається до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості. Якщо у Вас виникла така ситуація – наші адвокати (юристи) в Житомирі зможуть допомогти Вам у вирішенні даної проблеми. Ми проаналізуємо наявні у Вас документи, складемо заперечення на позовну заяву Банку та представимо Ваші інтереси в суді.
6. Допомога адвоката (юриста) в Житомирі при вирішенні питання про прощення боргу Банком. Мало хто знає, що борг, котрий Банк вирішив Вам «простити»/списати – це ще не означає вирішення Вашої проблеми. Борг, котрий списує Банк вважається Вашим доходом, а тому підлягає оподаткуванню у наступному звітному році. Навряд чи Банки, повідомляють цю новину своєму щасливому клієнту. Саме тому, при вирішенні питання про прощення боргу – краще з’явитися до Банку з адвокатом (юристом), котрий проаналізує документи, котрі Банк пропонує Вам підписати.
    У випадку будь – яких спірних питань з Банком, Ви завжди можете записатися на консультацію до нашию адвокатів (юристів) в Житомирі і дізнатись як вирішити Вашу проблему.