Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Корпоративне право. Зареєструвати ФОП (ТОВ) в Житомирі. Зміни до статуту

   Адвокати та юристи з корпоративного права в місті Житомирі допоможуть Вам у вирішенні таких питань:

  1. Складання документів для здійснення державної реєстрації господарського товариств в Житомирі. Наші юристи готові допомогти Вам у написанні Статуту товариства ( чи будь – якого іншого установчого документа), складанні протоколів засновників товариства та протоколів загальних зборів товариства, заповненні заяви про державну реєстрацію створення юридичної особи, тощо;
  2. Здійснення державної реєстрації товариства. Наші адвокати (юристи) можуть подати за Вас всі документи, необхідні для внесення відомостей про Ваше товариство до Єдиного державного реєстру товариств, установ, організацій;
  3. Внесення змін до відомостей, про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Так, адвокати (юристи) в Житомирі, допоможуть Вам підготувати весь пакет документів, необхідних для внесення змін до відомостей про господарське товариство.
  4. Супроводження діяльності Вашого товариства при здійсненні ним господарської діяльності. Зокрема, наші юристи в місті Житомирі, допоможуть Вам у розробленні якісних договорів з Вашими контрагентами або працівниками, вирішенні в позасудовому порядку будь – яких спорів з Вашими замовниками або постачальниками, захист Вашого бізнесу від незаконних дій сторонніх осіб.

   Окрім надання правової допомоги при реєстрації юридичної особи, ми можемо допомогти і при реєстрації фізичної особи – підприємця в місті Житомирі та в Житомирській області, а також внести зміни до статуту ТОВ, ліквідувати ТОВ (ФОП) тощо. Обравши юридичні послуги нашої компанії в Житомирі, Ви можете не хвилюватися за результат – Ваші питання буду вирішені вчасно та якісно.