Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Команда

   Команда юридичної контори Грабчука О.В. складається з адвокатів Грабчука Олександра Васильовича, Антонович Ольги Сергіївни, а також інших юристів, кожен з яких має свою окрему спеціалізацію.
    Адвокат Грабчук Олександр Васильович спеціалізується на кримінальному праві і процесі, справах про ДТП. Здійснює адвокатську діяльність на підставі Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а також Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю № 685, виданого на підставі рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Житомирської області № 42. Адвокат Олександр Грабчук захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата наук, а також викладає юридичні дисципліни в Дерджавному університеті «Житомирська політехніка». Юристи та адвокати ЮК Грабчука О.В. мають різні вузькоспеціалізовані напрямки роботи, що забезпечує індивідуальний і якісний підхід до кожної справи.

Адвокат Антонович Ольга Сергіївна спеціалізується на банківському, цивільному та сімейному праві, надає послуги в сфері реєстрації підприємств. Здійснює адвокатську діяльність на підставі Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а також Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю № 001159, виданого на підставі рішення Ради адвокатів Житомирської області № 32/3.