Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Допомога автоадвоката в справах про ДТП та порушення ПДР

  Інтенсивність дорожньо-транспортного руху стрімко зростає з кожним днем, особливо якщо мова йде про великі міста України. Дорожній рух давно став невід’ємною частиною нашого життя — абсолютна більшість людей є його учасниками, нехай і в різних ролях. Не маючи відповідного досвіду в юридичній сфері, Ви можете не помічати цього і не підозрювати про свою причетність до дорожньо-транспортної події. І пішохід, і пасажир, і тим більше водій в процесі руху по місту і за його межами є особою, яка бере безпосередню участь у дорожньому русі.
  Багато хто не надають достатнього значення справам про ДТП і діють автоматично, не підозрюючи, наскільки важливим може бути та чи інша подія. На жаль, процес дорожньо-транспортного сполучення нерозривно пов’язаний з неприємними ситуаціями і регулярно супроводжується ДТП. Причиною цього можуть ставати різні фактори: і недостатній професіоналізм учасників, і нехтування правилами безпеки, і зовнішні чинники у вигляді надмірно напруженого і інтенсивного трафіку або погодних умов. І тут не обійтись без спеціальних знань: знання ПДР, впливу погодних умов та часу доби, фізики, математики, хімії тощо. Оскільки знання таких наук безпосередньо потрібне у справі про ДТП.
  Автоадвокат в Житомирі — це фахівець, що допомагає при ДТП. Його послугами можуть скористатися водії, їх пасажири, пішоходи, які постраждали в дорожній аварії. Адвокат по ДТП в Житомирі оперативно прибуде на місце події.
  Якщо Ви потрапили сюди учасником автомобільної аварії в Житомирі або іншому регіоні, в результаті якої завдано матеріальної шкоди, постраждали люди, або Вам загрожує адміністративна чи кримінальна відповідальність, Вам потрібна юридична допомога при ДТП. Автоадвокат може допомогти. Кожен учасник ДТП або просто порушник ПДР хоче мінімізувати негативні для себе наслідки, а якщо Ви потерпілий, то бажаєте максимально повно відновити свої порушені права і відшкодувати заподіяну Вам шкоду. Основна проблема в тому, що люди, які не підготовлені в цих питаннях, які не володіють основами юриспруденції і існуючої практики, не знають як себе вести і що треба робити. Звичайно, можна витратити час на вивчення законів і на юридичних сайтах вишукувати потрібні для себе відповіді, але як не дивно, люди заплутуються ще більше.
  Юридична компанія адвоката Грабчука надає якісну правову допомогу в сфері автоправа, пов’язаної з безпекою дорожнього руху та порушенням прав автовласників, пішоходів.
  В той же час, гарантія результату може бути ознакою шахрайства. Адже, складно заочно оцінити ситуацію в повному обсязі. Тому адвокати по ДТП в Житомирі дають повну оцінку тільки після вивчення документів у справі про ДТП.
  Ми надаємо основні послуги  в даній сфері:

 • Детальна консультація по ДТП;
 • Представництво інтересів та захист автоадвокатом в адміністративних, цивільних і кримінальних справах (адвокат по статтям 124, 130 КУпАП, ст. 286 КК України, справи про відшкодування шкоди в цивільному порядку);
 • Екстрений виїзд на місце скоєння дорожньо-транспортної пригоди;
 • Супровід адвокатом по ДТП справ з постраждалими; складання і супроводження цивільного позову з метою відшкодування завданої шкоди; 
 • Допомога автоадвоката в Житомирі в оформленні процесуальних документів;
 • Участь адвоката по ДТП по кримінальним провадженням (адвокат по ст.286 КК України), захист підозрюваного та обвинуваченого на стадіях від досудового слідства до Верховного Суду; вироблення адвокатом правильної лінії захисту;
 • Підтвердження причинно-наслідкового зв’язку між порушенням і наслідками;
 • Підтвердження умислу, недбалості в діях порушника ПДР.
 • Вибудовування лінії захисту у справах, пов’язаних з ДТП або порушеннями ПДР;
 • Оскарження рішень постанов поліції щодо фіксації водія приладами Драгер та Трукам;
 • Представництво інтересів клієнта в суді з питань відшкодування матеріальної та моральної шкоди внаслідок дорожньо-транспортної пригоди;
 • Спори зі страховими компаніями;
 • Захист при відмові від проходження огляду на стан сп’яніння, при наїзді на пішохода, переговори з потерпілими;
 • Допомога у справах про позбавлення водійських прав: ст.124 та ст.130 КУпАП, ст.286 КК України. 

  Слід окремо зазначити, що особа не завжди може якісно себе захистити. Причина цього криється в незнанні або не розумінні практики розслідування цих справ у правоохоронних органах, зокрема слідчими Відділів розслідування злочинів у сфері транспорту Слідчих управлінь регіональних органів поліції, і при розгляді справ в судах. Безумовно, автоадвокат в Житомирі підключиться до участі в справі в будь-який момент і на будь-якій стадії процесу, проте, треба враховувати, що допомога автоадвоката при ДТП у справі з самого початку шляху значно підвищує результативність. Логіка деяких клієнтів «спочатку сам спробую, а якщо не вийде, то піду до адвоката» — вкрай небезпечна неминучими помилками і негативним результатом. Це стосується всіх сфер правовідносин і етапів проходження справи незалежно від того, в якій якості Ви в ньому брали участь.
  Перше, що зробить юрист по ДТП — це ознайомиться з матеріалами справи, на підставі чого дасть первинну консультацію, розповість, що слід зробити далі. Також юрист допоможе повернути водійське посвідчення, якщо його у вас вилучили незаконно або підстав для вилучення було недостатньо. Адвокат по ДТП уважно вивчить протокол ДТП, поспілкується зі свідками аварії, поговорить з співробітниками УПП. З грамотною юридичною підтримкою Ви зможете правильно висунути звинувачення, створити надійну лінію захисту, повернути вилучені водійські права, стягнути збиток і так далі.
  В Юридичній компанії адвоката Грабчука справи, що стосуються ДТП та порушень ПДР веде адвокат Грабчук О.В. Нижче наводимо деякі приклади з його роботи:

 1. Клієнта адвоката по ДТП Грабчука О.В. звинувачували в тому, що він рухаючись по головній дорозі, здійснив зіткнення з автомобілем, що виїжджав з другорядної. Адвокат Грабчук взяв особу під захист вже на стадії апеляційного оскарження. Завдяки грамотно складеній апеляційній скарзі та виваженому веденні справи в апеляційному суді адвокат по ДТП в Житомирі Грабчук О.В. довів невинуватість клієнта. Обставини справи за посиланням.
 2. У даній справі співробітниками поліції було вилучено автомобіль, належний клієнту адвоката по ДТП Грабчука О.В. При цьому, на автомобіль було накладено арешт слідчим суддею. Адвокат Грабчук О.В. подав клопотання про скасування арешту автомобіля, в судовому засіданні довів необхідність повернення авто власнику, внаслідок чого слідчий суддя ухвалила скасувати арешт на автомобіль та повернути його власнику. Обставини справи за посиланням.
 3. У даній справі клієнт звернувся до адвоката Грабчука з проханням захисту у справі за ст.130 КУпАП. Автоадвокат Грабчук вивчив матеріали справи і встановив, що складений поліцією протокол на його клієнта є безпідставним, оскільки перший не перебував за кермом свого автомобіля, а співробітники поліції незаконно застосували до нього фізичний примус, кайданки, сльозогінний газ і в такому виглядів доставили до обласного наркологічного диспансера на огляд. За результатами розгляду справи в суді було виправдано клієнта на підставі доводів адвоката Грабчука. Обставини справи за посиланням
 4. Адвокатом по ДТП – Грабчуком Олександром супроводжено клієнта в Коростенському суді Житомирської області у справі про смертельне ДТП, в результаті якого загинула дружина клієнта. Адвокат Грабчук представляв інтереси потерпілого – одного з учасників ДТП та одночасно чоловіка загиблої. Під час судового розгляду обвинувачений намагався вину за ДТП перекласти на потерпілого водія легковика – клієнта адвоката Грабчука. Однак, завдяки злагодженій роботі адвоката та клієнта, якісній роботі прокурора прокуратури Житомирської області, водія вантажівки визнано винним за ч.2 ст.286 КК України і призначено покарання 5 років позбавлення волі. Обставини справи за посиланням. 
 5. Адвокатом по ДТП в Житомирі Грабчуком Олександром здійснювалось супроводження клієнта в районному суді з питання відшкодування йому  матеріальної шкоди, нанесеної в результаті ДТП. Однак, районний суд не взяв до уваги доводи адвоката Грабчука при розгляді справи і постановив, що відшкодуванню підлягає лише франшиза у сумі 2000 грн. З огляду на це, адвокатом по ДТП в Житомирі Грабчуком Олександром було підготовлено апеляційну скаргу, яку Житомирський апеляційний суд задовольнив і констатував порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, не всебічне та повне з’ясування обставин справи. Завдяки роботі авто адвоката в Житомирі на користь клієнта було стягнено всю величину матеріальної шкоди. Обставини справи за посиланням
 6. Співробітниками поліції Кіровоградської області було складено на клієнта адвоката по ДТП протокол про адмінправопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП (в частині відмови від проходження медичного огляду на стан сп’яніння). В суді здійснював захист адвокат Грабчук О.В. За результатами розгляду було встановлено невинуватість клієнта, а провадження відносно нього закрито (у зв’язку з відсутністю в його діях складу адмінправопорушення). Судом взято до уваги доводи адвоката Грабчука О.В. про те, що співробітники поліції склали вказаний протокол з численними процесуальними правопорушеннями: за відсутності особи, що притягалась до відповідальності; за відсутності свідків, які згодом підписали протокол; не вилучили посвідчення водія у клієнта та не відсторонили його від керування транспортним засобом. Обставини справи за посиланням
 7. До Юридичної компанії адвоката Грабчука звернувся клієнт з проханням його захисту в суді, оскільки на трасі сполученням Житомир – Львів його було зупинено працівниками поліції, які нібито за допомогою технічного приладу вимірювання швидкості TruCAM зафіксували перевищення водієм швидкості (87 км/год в населеному пункті). Адвокатом Грабчуком О.В. було підготовлено позовну заяву до суду із зазначенням, що єдиним доказом вини клієнта є постанова по справі про адміністративне правопорушення. Суд погодився з доводами адвоката в Житомирі Грабчука О.В. А під час самого судового розгляду справи відповідачем (поліцейськими) не було надано жодних доказів які б свідчили про правомірність їх дій. За результатами розгляду позовну заяву було задоволено, а складену постанову про адмінправопорушення відносно клієнта адвоката Грабчука О.В. було скасовано. Обставини справи за посиланням
 8. У даній справі адвокат Грабчук представляв інтереси потерпілих. В суді було встановлено, що обвинувачений 30.11.2018 р., керуючи автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, здійснив наїзд на велосипедиста – чоловіка та батька потерпілих. Велосипедист від отриманих травм помер в лікарні. За результатами розгляду справи обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, та призначено йому покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки. Винуватця взято під варту в залі суду, а цивільний позов потерпілого задоволено в повному обсязі. Обставини справи за посиланням