Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Адвокатом Грабчуком здійснено супровід потерпілого в ДТП

  До автоадвоката Грабчука О.В. звернувся потерпілий в ДТП. Суть справи полягала в тому, що Клієнт здійснював на перехресті поворот наліво. Назустріч йому рухався автомобіль, який здійснив виїзд на перехрестя вже на жовтий сигнал світлофора, в результаті чого сталось зіткнення.
  Здавалось би елементарна ситуація, яка в суді повинна була бути розглянута протягом декількох засідань. Однак, дана справа затягнулась на рік. Позиція захисту у даній справі зводилась до того, що водій все таки виїхав на зелений колір світлофора. Адвокат по ДТП Олександр Грабчук здійснив пошук можливих свідків ДТП. В результаті було отримано відеозапис з реєстратора одного з водіїв, що в момент ДТП наближався до перехрестя. Крім того, адвокатом Олександром Грабчуком було витребувано циклограму роботи світлофорів на перехресті в момент зіткнення. Внаслідок аналізу відеозаписів та циклограми стало зрозуміло, що водій все таки виїхав на межу перехрестя на заборонний жовтий сигнал світлофору, внаслідок чого потім сталась ДТП.
  Завдяки чітко спланованій роботі адвоката Грабчука було якісно супроводжено Клієнта-потерпілого, якому наразі страхова компанія компенсує всі понесені ним збитки та завдану матеріальну шкоду. Деталі справи нижче.
  Якщо Вам необхідний захист автоадвоката – Ви можете звернутись до Олександра Грабчука: 067-994-23-34.