Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Адвокат ДТП Житомир — За участю адвоката Грабчука О.В. скасовано вирок по ДТП в Житомирі (адвокат ст. 286 КК України)

  30.01.2018 р. Богунським районним судом м. Житомира у справі № 295/16718/15-к нашого клієнта було визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України (за вчинення ДТП в Житомирі із смертю пішохода). При цьому судом не було враховано позицію захисту, що ДТП сталася внаслідок порушення пішоходом ПДР, а останній крім іншого перебував ще і у стані сп’яніння. Судом було призначено покарання – три роки позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на один рік.
  Адвокатом по ДТП в Житомирі Грабчуком О.В. на вирок суду подано апеляційну скаргу з мотивів невідповідності висновків суду першої інстанції обставинам кримінального провадження, істотності порушення вимог кримінального процесуального закону при розгляді провадження та невідповідності призначеного судом покарання в особі обвинуваченого. Адвокат Грабчук О.В. вказав на неправильність та необ’єктивність висновку експерта по судовій автотехнічній експертизі, а також на те, що суд не взяв до уваги порушення загиблим пішоходом ряду вимог Правил дорожнього руху та в момент ДТП перебував в стані сп’яніння (в крові виявлено етиловий спирт в концентрації 0,81 ‰. В частині істотного порушення вимог кримінального процесуального закону адвокат посилався на відсутність в матеріалах звукозапису судового засідання, під час якого давали показання потерпіла та єдиний свідок ДТП. У свою чергу в матеріалах провадження містилась довідка секретаря судового засідання про те, що звукозапис судового засідання відсутній у зв’язку із збоями в спеціальній системі. При цьому, на довідці була вказана дата (04.04.2015 р.) — ще за пів року до самої ДТП, яка мала місце 22.10.2015 р. Також адвокат Грабчук О.В. вказав на відсутність журналу судового засідання (від 04.04.2016 р.), оскільки той журнал, що містився в матеріалах провадження, був виготовлений по іншій справі і датований датою, коли справа вже знаходилась на розгляді в апеляційному суді Житомирської області – 04.04.2018 р.
  24.04.2018 р. Апеляційний суд Житомирської області за результатами розгляду апеляційної скарги адвоката по ДТП в Житомирі Грабчука О.В. вирок скасував, а по кримінальному провадженню призначив новий судовий розгляд в суді першої інстанції.
  Якщо Вам необхідна допомога адвоката по ДТП в Житомирі (адвоката по ст. 286 КК України в Житомирі) – звертайтесь по тел.: 067-994-23-34.