Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Складання юридичних документів.

   Будь – який документ – обличчя особи, яка його склала. Основними вимогами, яким документ повинен відповідати – це чіткість та зрозумілість.
   Чіткість. Ви будете звертатись до підприємства, установи, організації, державних органів, судів, тощо, по конкретним питанням. Ця конкретність повинна бути відображена в Ваших документах. Беручи Ваш документ до рук – людина повинна розуміти, чому Ви до неї звернулись і яких конкретно дій Ви від неї чекаєте. Не потрібно писати листи на 20 сторінок, які містять інформації по суті справи лише на двох з них. Нехай документ буде маленьким, на пару сторінок, але в ньому буде міститись лише та інформація, що стосується конкретної особи, до котрої Ви звертаєтесь.
   Зрозумілість. Багато хто думає, що якщо пишеться документ на ім’я судді, то текст в ньому повинно бути викладено складними, довгими реченнями, з великою кількістю юридичних термінів та словосполучень. Насправді – це не так. Суддя чи будь – яка інша посадова особа, — така ж людина як і ми з Вами. Будь – які документи, що подаються їм — повинні бути написані простими реченнями, з використанням простих, зрозумілих слів. Уявіть собі, що суддя може прочитати в день тисячі сторінок тексту і наскільки йому буде легше розібратись у суті Вашої справи, якщо там буде написано все чітко по суті та ще й лаконічно.
   Окрім того, що документ повинен бути чітким та зрозумілим, він ще повинен бути логічним, тобто всі його частини повинні бути взаємопов’язаними. Зрозуміло, що юридичний документ не може бути складено без застосування юридичних термінів, але в той же час він не повинен бути «перенасичений» ними. Ті терміни, що застосовуються, повинні бути доречними, такими, що доповнюють весь зміст документу, а не використовуються лише для того, щоб показати Ваші знання термінології.
   В теорії – наче все зрозуміло і просто. Але насправді це не так. Для того, щоб скласти хороший документ Вам доведеться витратити не одну годину часу.
   Проте, Ви можете скористатися послугами нашого адвоката (юриста) в Житомирі, котрі допоможуть Вам. Ми можемо написати для Вас позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги, клопотання, заперечення, звернення та адвокатські запити, пояснення та інші юридичні документи.
   Юристи і адвокати нашої компанії також супроводжуватимуть Вас в судовому засіданні. Ми підготуємо відповідні документи (заяви, клопотання, заперечення тощо) і подамо їх до суду. Ми зможемо проаналізувати хід справи і зрозумілою мовою пояснимо його Вам. Ми можемо представляти Ваші інтереси в суді як разом з Вами, так і без Вашої участі.