Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Як не стати жертвою будівельної афери в Житомирі?

  На сьогоднішній день в м. Житомирі стрімко розвивається будівництво нових багатоквартирних будинків. Доволі часто житомиряни перед купівлею квартири в такому будинку звертаються до нас з метою вивчення договору перед його підписанням. Адже в договорі наявні неясні формулювання та незрозумілі для покупця терміни. При цьому, договори можуть бути різними: попередній договір купівлі-продажу квартири, договір про сплату пайових внесків, договір купівлі-продажу майнового права, інвестиційний договір, договір участі у фонді фінансування будівництва тощо.
  Кожен з цих договорів несе певні ризики для покупця квартири. Ми стикались навіть з випадком, коли квартира молодої сім’ї була декілька разів перепродана ще до їх вселення. З цього приводу не можна не згадати відому позицію Верховного Суду України від 18.11.2015 р. у справі № 6-1858цс15. Так, фізичною особою укладено із забудовником договір купівлі майнових прав і здійснено повну оплату. Але за кінцевим рішенням суду, у зв’язку з особливостями укладеного договору, власником квартири було визнано юридичну особу, якою із забудовником було укладено інший договір — бронювання цієї ж квартири.
  З метою уникнення ризиків Юридична компанія адвоката Грабчука пропонує юридичний аналіз та супровід купівлі квартири в новобудові в Житомирі. Ми пропонуємо житомирянам наступні послуги:

  • перевірка земельної ділянки під забудовою;
  • аналіз дозвільної будівельно-технічної документації;
  • перевірка справжності забудовника;
  • аналіз самого договору купівлі квартири;
  • юридичний супровід укладення договору із забудовником.

  За юридичною допомогою Ви можете звернутись за попереднім записом за адресою: м. Житомир, вул. Ольжича, 9, офіс 33. Телефони для запису: 067-994-23-34, 063-942-61-48.