Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Хто такий АВТОАДВОКАТ і в чому специфіка його послуг?

Хто такий АВТОАДВОКАТ і в чому специфіка його послуг?
В результаті активного розвитку авторинку, власники транспортних засобів все частіше стикаються з необхідністю вирішення різних спірних ситуацій, що відбуваються на дорозі. Однак зробити це без підтримки досвідченого фахівця буває досить складно. У даній ситуації на допомогу може прийти Автоюрист. Робота Адвоката по ДТП має ряд особливостей, перш за все, в силу специфіки поставлених проблем. Серед особливостей роботи Адвоката по ДТП слід відзначити високі вимоги до юристів щодо оперативності, вміння контактувати з людьми з різних соціальних верств, знаходити компроміси, уважного ставлення до всіх деталей події, глибокого знання законодавства, різних та протилежних сфер (медицини, психології, авто техніки, фізики, геометрії, трасології тощо), вміння відстоювати інтереси клієнта в будь-якій ситуації і т.д. ДТП-Адвокат повинен бути аналітиком і психологом, вміти оперативно реалізувати ідеї щодо захисту інтересів свого клієнта. В нашій Юридичній компанії автонапрямок практикує Автоадвокат в Житомирі – Олександр Грабчук.
Автоадвокат — що за професія?
Автоадвокат (Адвокат по ДТП) — це професійний юрист, основний напрямок діяльності якого пов’язаний з розглядом питань і вирішенням спірних ситуацій в області автотранспортного права. Спектр питань, які вирішують представники даної професії, досить широкий і різноманітний. Сюди входять послуги, починаючи від виїзду на місце ДТП і аж до вирішення спірних ситуацій, що виникають зі страховими компаніями. Звичайна діяльність Автоюрист пов’язана з щоденним виконанням великої кількості претензійної та представницької роботи. При цьому можуть вирішуватися наступні питання: позбавлення / відновлення водійських прав, оспорювання якості виконаного ремонту машини, взаємини з представниками патрульної поліції, відшкодування шкоди винуватцем ДТП і страховиками, оскарження процедури огляду на стан сп’яніння з алкотестером Draeger або фіксації перевищення швидкості на прилад TruCAM.
Якими навичками та компетенціями повинен володіти Автоюрист?
Перш за все, Автоюрист повинен мати вищу юридичну освіту. Крім того, додатковим плюсом буде наявність професійних знань в різних сферах. Як приклад — технічній сфері, так як, вирішуючи спірні ситуації з транспортними засобами (наприклад, оскарження неякісного ремонту), важливо знати і їх внутрішній устрій. Медична справа – Автоадвокату необхідно володіти хоча б первинними знаннями судової медицини при захисті клієнта у смертельних ДТП. Також Автоадвокат повинен відмінно володіти знаннями з фізики, геометрії, трасології – при веденні справ з ДТП. Професія Автоюрист передбачає глибоке знання чинного законодавства, а також знання чинного авто законодавства. Крім базових знань в області автотранспортного права, представники даної професії також повинні відмінно володіти наступними важливими навичками: ораторське мистецтво — Автоюрист нерідко доводиться захищати інтереси своїх клієнтів в судових органах та інших інстанціях, тому дуже важливо вміти грамотно і злагоджено висловлюватися, освоєння офіційного стилю письма — нерідко громадяни звертаються до юристів за отриманням письмової консультації, тому важливо вміти грамотно і чітко висловлювати свої думки і висновки на папері, логічне мислення — аналітичні і логічні навички незамінний атрибут будь-якого юриста, в тому числі і Автоюрист, вміння аналізувати проблему і знаходити правильне її рішення з точки зору законодавства, інші навички.
Проблеми, які допомагає вирішувати Автоадвокат.
Коло питань, які вирішують представники даної професії, скрізь однаковий, будь то фахівець з Києва або адвокат по ДТП в Житомирі. Можна виділити ряд найбільш поширених проблем, вирішенням яких займається Автоюрист:

  • виїзд на місце ДТП, контроль за правильністю складання первинних документів (протоколу, схеми, пояснень тощо);
  • захист та представництво інтересів клієнта по справам адмінДТП (ст.124 та ст.130 КУпАП), а також у кримінальних провадженнях (як підозрюваного / обвинуваченого, так і потерпілого (ст.286, ст.286-1 КК України). Супровід клієнта в поліції та судах при розгляді будь яких справ. Автоадвокат в Житомирі Грабчук О.В. має широку практику захисту осіб та доведення невинуватості у справах ДТП, де учасники отримали тілесні ушкодження або наявна загибель людей;
  • допомога в отриманні страхового відшкодування;
  • сприяння вирішенню суперечок, що виникли зі страховою компанією;
  • стягнення шкоди, заподіяної іншим учасником дорожнього руху;
  • допомога в поверненні водійських прав (досить широка практика Автоадвоката в Житомирі Грабчука О.В. по справам за ст.130 КУпАП – де адвокат здійснює захист клієнтів від безпідставних звинувачень в керуванні у п’яному стані або відмови від огляду на стан сп’яніння на алкотестер Draeger);
  • оспорювання адміністративних штрафів патрульної поліції (Адвокат по ДТП Грабчук О.В. в т.ч. оскаржує звинувачення поліції на підставі вимірів швидкості авто приладом TruCAM);
  • оскарження арешту автомобілів, оскарження вилучення автомобілів. Зняття (скасування) арешту автомобіля, а також повернення автомобіля зі штрафмайданчику (Автоюрист Грабчук О.В. має широку позитивну практику скасування арештів авто та повернення ТЗ зі штраф майданчиків);
  • розробка тактики і стратегії захисту клієнта по автосправам;
  • оскарження неправомірних дій Укртрансбезпеки при перевезенні вантажів, оскарження постанов накладення адміністративно-господарських штрафів.

Як видно, практика Автоюриста доволі широка і потребує у кожному конкретному випадку детального вивчення ситуації та застосування знань і навиків з різних, а то і протилежних сфер. А тому лише спеціаліст з широкою практикою зможе надати Вам обгрунтований прогноз щасливого кінця автосправи і позитивно вирішити Вашу проблему.
Адже, Ваша нерозв’язна проблема — для нас повсякденна робота!
Ми можемо гарантувати конфіденційність, доступність, оперативність, прозорість, індивідуальний підхід до Вашої ситуації та комплексне обслуговування.
Не втрачайте час, звертайтеся прямо зараз! Автоадвокат в Житомирі Грабчук Олександр завжди на зв’язку для Вас!
Наші контакти: 067-994-23-34; м. Житомир, вул Ольжича, 9, офіс 33.