Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Адвокат Грабчук О.В. довів в суді невинуватість клієнта за ст. 130 КУпАП

  Суть даної справи полягала в тому, що співробітниками поліції Кіровоградської області було складено на нашого клієнта протокол про адмінправопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП (в частині відмови від проходження медичного огляду на стан сп’яніння). Для розгляду по суті протокол було направлено до Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області, де захист клієнта здійснював адвокат Грабчук О.В.
За результатами розгляду було встановлено невинуватість клієнта, а провадження відносно нього закрито (у зв’язку з відсутністю в його діях складу адмінправопорушення).
  Судом взято до уваги доводи адвоката Грабчука О.В. про те, що співробітники поліції склали вказаний протокол з численними процесуальними правопорушеннями: за відсутності особи, що притягалась до відповідальності; за відсутності свідків, які згодом підписали протокол; не вилучили посвідчення водія у клієнта та не відсторонили його від керування транспортним засобом.
  Окремо від поліції до суду було надано як доказ нібито винуватості клієнта диск із відеозаписом спілкування поліції з клієнтом. Однак, на даному відеозаписі взагалі не зафіксовано керування клієнтом своїм автомобілем, не зафіксована присутність свідків (вказаних у протоколі), а також не зафіксовано власне процедуру складання протоколу.
З огляду на такі доводи захисника Грабчука О.В. суд прийняв рішення по суті щодо невинуватості клієнта у вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП.
  Деталі справи у додатках.