Кожен з нас може потрапити в ДТП (дорожньо-транспортну подію). Від цього ніхто не застрахований. Проте, для правильної поведінки в цій ситуації необхідно знати основні правила своїх дій.
Правило № 1: Дотримуйтеся спокою, не нервуйте. Вам необхідно адекватно оцінювати обстановку. Звичайно, це буде зробити важко, але дуже важливо і необхідно для позитивного результату справи.
Правило № 2: Сповістіть органи поліції, у разі необхідності — швидкої допомоги, пожежників про ДТП, а також своїх близьких родичів і знайомих, які зможуть прибути до Вас з наданням допомоги.
Правило № 3: Беріть безпосередню участь в складанні документів співробітниками поліції. При цьому, уважно читайте складені документи, стежте за тим, щоб такі документи відповідали дійсному викладу факту, що стався. І тільки після цього підписуйте складені документи. Якщо в таких документах мають місце помилки або неправильний виклад фактів, тоді просіть внести зміни і/або доповнення. Також Ви маєте право на те, щоб давати свідчення не на місці ДТП, а в інший час.
Правило № 4: Ні в якому разі не покидайте місце ДТП (якщо, звичайно, Вам можуть надати медичну допомогу на місці). Вам необхідно дочекатися прибуття співробітників поліції, інших осіб і складання відповідних документів.
Правило № 5: При оформленні ДТП в обов’язковому порядку зафіксуйте (запишіть, запам’ятайте) дані усіх можливих свідків, інших осіб, що брали участь, страхових компаній, медичних працівників тощо.
У разі, якщо Ви потрапили в ДТП, завжди можете скористатись послугами наших юристів та адвокатів у даній галузі. Адвокат по ДТП в Житомирі допоможе Вам скласти відповідні документи, розробить лінію захисту Вас після ДТП, представить Ваші інтереси в суді та інших органах.
Юристи нашої компанії нададуть наступні юридичні послуги:
- юридичний супровід стягнення відшкодування шкоди (моральної, матеріальної) з винуватця ДТП та страхової компанії;
- юридичний супровід особи – учасника ДТП (юридичні консультації, виїзд юриста на місце ДТП, юридичний супровід всіх процесів після ДТП, складання відповідних документів, представництво інтересів в суді);
- супровід учасника ДТП в поліції, страховій компанії, інших підприємствах і установах.
- юридичний супровід при розгляді справ про адмін. правопорушення (при притягненні особи до адмін. відповідальності).
- оскарження дій співробітників поліції, що були вчинені при винесенні постанови про адмін. правопорушення (визнання дій інспектора поліції незаконними та скасування його постанови);
- юридичний супровід особи у кримінальному провадженні (свідка, підозрюваного/обвинуваченого, потерпілого). Супровід цивільного позову у кримінальному провадженні.