Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Підзахисного адвоката Грабчука О.В. звільнено з-під варти в залі суду

Підзахисного адвоката Грабчука О.В. звільнено з-під варти в залі суду

 

  Адвокат Грабчук Олександр у кримінальному провадженні здійснює захист обвинуваченого за ч.1 ст.263, ч.3 ст.15, п.п. 1, 6, 11 ч.2 ст.115 КК України. Обвинувачений з літа 2018 року тримався під вартою – перебував в слідчому ізоляторі Житомирської установи виконання покарань № 8. Сторона захисту (в т.ч. і адвокат Грабчук О.В.) неодноразово та систематично намагались довести органам досудового розслідування та суду, що підозра за вказаними статтями є необґрунтованою, а тримання під вартою особи є безпідставним. Адвокат в Житомирі Грабчук О.В. постійно звертався до слідчих суддів з клопотанням про зміну запобіжного заходу, однак останні приймали сторону прокурора про необхідність продовження строків варти.
  14.03.2019 р. в Житомирському районному суді Житомирської області відбулось підготовче судове засідання, під час якого прокурор заявив клопотання про обрання нашому підзахисному тримання під вартою (хоча останній і так вже фактично перебував під вартою). Своє клопотання прокурор намагався обґрунтувати тим, що підзахисний обвинувачується у вчиненні особливо тяжкого злочину, у нього відсутні міцні соціальні зв’язки, у зв’язку з чим буде впливати на свідків та інших учасників процесу.
  В свою чергу адвокатом Грабчуком О.В. в процесі спільної роботи з іншими адвокатами було підготовлено та подано до суду клопотання про зміну тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. В клопотанні наведено ряд ґрунтовних та підтверджених документально доказів про міцні соціальні зв’язки обвинуваченого (наявність повноцінної сім’ї, міцної родини, трудові договори щодо працевлаштування, наявність орендованого нерухомого майна на території м. Житомира тощо).
  Потерпілі висловили свої позиції, що обвинуваченого слід звільнити з під-варти та претензій до нього не мають.
  За результатами розгляду суд вирішив у задоволенні клопотання прокурора відмовити, а клопотання захисника Грабчука О.В. задовольнити в повному обсязі та звільнити підзахисного в залі суду (застосувавши до нього цілодобовий домашній арешт).