Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

Адвокатський запит (запит адвоката) в Житомирі

   Згідно з положеннями ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» адвокат в Житомирі Грабчук О.В. має право направити адвокатський запит до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань і до фізичних осіб (за їх згодою). Тобто, адвокатський запит адвокат в Житомирі Грабчук О.В. може направити в будь-який перелічений вівсище орган або особі. При цьому, адвокат в Житомирі Грабчук О.В. може направити такі адвокатські запити з метою отримання копій документів або необхідної Вам (як клієнту) інформації.
   Надання послуги «адвокатський запит в Житомирі» здійснюється після укладення договору про надання правової допомоги. При цьому, слід зазначити, що строк відповіді на такий адвокатський запит становить п’ять робочих днів з дня отримання вказаними вище органами та особами такого запиту.
   Якщо у Вас виникла необхідність в отриманні певної інформації або копій документів, Ви можете звернутись до адвоката в Житомирі Грабчука О.В. за послугою щодо направлення адвокатського запиту по телефону: 067-994-23-34.