Адвокат Грабчук О.В.

Адвокат Житомир, юрист Житомир

Зв'яжіться з нами
067-994-23-34, 063-942-61-48

автоадвокат ст.286 КК України

 

  Адвокат по ДТП (з тілесними ушкодженнями або зі смертельними наслідками) — це професійний юрист, який захищає водія в суді. Такий автодвокат домагається зменшення покарання, а іноді вдається довести повну невинність водія.
  Що загрожує за ДТП з тілесними ушкодженнями або смертельними наслідками?
  Згідно з положеннями ст.286 КК України («Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами»): за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, — водій підлягає покаранню у виді штрафу або виправних робіт, або арешту на строк до шести місяців, або обмеженню волі на строк до 3-х років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3-х років. Частиною 2 передбачена відповідальність водія, якщо він спричинив смерть людини або завдав тяжке тілесне ушкодження. Такі діяння водія караються позбавленням волі на строк від 3-х до 8-ми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3-х років або без такого. Частиною 3 передбачена відповідальність водія, якщо він спричинив загибель кількох осіб. Такі дії водія караються позбавленням волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3-х років.
  Покарання залежить від того, один загиблий або кілька, чи був водій п’яний або тверезий. А також від деяких інших обставин — наприклад, щире каяття, сприяння розкриттю злочину,  наявність маленьких дітей у обвинуваченого, медична допомога потерпілому – все це враховується судом при постановленні вироку. При наявності цих факторів покарання буде меншим.
  Автоадвокат в Житомирі Олександр Грабчук в процесі захисту клієнтів по ст.286 КК України використовує дві стратегії захисту.
  Стратегія № 1 – примирення з потерпілим.
  Фактично при вчиненні ДТП за ч.1 ст.286 КК України, можливе примирення водія з потерпілим на підставі ст.46 КК України. Якщо водій, винний у ДТП, помирився з потерпілим і усунув заподіяну шкоду або відшкодував завдані збитки, то суд може звільнити винного від кримінальної відповідальності. Звичайно ж, необхідна згода потерпілого. А він може піти на принцип і ні на яке примирення не погодитися — його право. Адвокати по ст.286 КК України відзначають, що часто доводиться докладати багато зусиль, щоб умовити потерпілого погодитися на примирення. Необхідно відшкодувати заподіяну шкоду. Важливо знати: примирення з потерпілим — відмінний варіант, адже при цьому не виникає ні судимості, ні покарання, ні позбавлення водійських прав.
  Стратегія № 2 – довести, що кримінального правопорушення не було.
  Для того, щоб був склад правопорушення за ст.286 КК України, необхідна наявність порушення водієм правил дорожнього руху, тілесні ушкодження від середніх та вище, смерть людини або кількох людей, причинний зв’язок між порушенням ПДР і настанням наслідків. Якщо хоч одного з цих ознак немає, то немає і правопорушення. Тобто, в даному випадку робота автоадвоката в Житомирі зводиться до того, щоб довести невинуватість водія у ДТП.
  Як приклад, водій порушує ПДР та збиває людину, яка від цього помирає. Однак встановлено, що помер він не в результаті травм, отриманих в ДТП, а з іншої причини. Наприклад, інфаркту або інсульту, які з ДТП ніяк не пов’язані. Порушення ПДР є, смерть потерпілого є — а причинного зв’язку між цими двома фактами немає. Так буває, але це ще треба довести. Або ще приклад: у автомобіля відмовили гальма, через це сталося ДТП зі смертельними наслідками. Якщо автоадвокат по ДТП з летальним результатом доведе, що через відмову гальм водій не міг уникнути ДТП, то склад злочину взагалі відсутній. Злочину не було. Крім того, якщо загиблий сам порушував ПДР, то це теж необхідно встановити. Суд прийме це до уваги. Необхідне проведення експертиз. Як мінімум двох — медичної та автотехнічної. Вони можуть дати безцінну інформацію, на якій адвокат по ДТП зі смертельними наслідками вибудує весь захист.
Слід розуміти, що ДТП зі смертельними наслідками загрожує дуже серйозним покаранням. Другого шансу виправдатися не буде. Тому для захисту необхідний саме професіонал, який зможе надати вам ефективну юридичну допомогу при ДТП.
  Досвідчений автоадвокат по ст.286 КК України знає «тактичний бік питання» — як організувати експертизи, коли звертатися з клопотаннями і скаргами, як задавати питання учасникам справи так, щоб у судді склалося потрібне враження. Професійний адвокат по ДТП в Житомирі знає закони і як їх застосовувати на благо свого клієнта. Знає, як розташувати до підзахисного суддю. Суд неупереджений, але судді — теж люди, і емоції у них є. Досвідчений адвокат знає, як використовувати це на благо клієнта.
Автоадвокат в Житомирі Олександр Грабчук надає такі послуги:

  • юридична консультація по ДТП (ст.286 КК України);
  • досудове врегулювання спору;
  • збір документів, необхідних для доведення невинуватості клієнта в суді;
  • переговори з потерпілим для досягнення примирення;
  • організація експертиз в інтересах клієнта;
  • здійснення всіх необхідних процесуальних дій (клопотання, скарги, витребування документів, робота зі свідками);
  • захист клієнта від неправомірних дій слідства, процесуальна допомога на допитах, одночасних допитах, інших процесуальних діях;
  • представництво клієнта в суді.

  Пам’ятайте, що вся інформація, яку Ви повідомите адвокату по ДТП в Житомирі Олександру Грабчуку — назавжди залишиться в таємниці (між ним та Вами). Адвокат по ДТП з летальним результатом — це людина, яка надасть вам кваліфіковану юридичну підтримку. Ціни на подібні юридичні послуги в нашій компанії порівняно невисокі. Якщо врахувати, що покарання буває дуже серйозним і другого шансу на виправдання зазвичай немає, краще не економити. Досвідчений юрист по ДТП з потерпілими або загиблими розбирається в тактичних моментах питання і вміє організовувати експертизи. Адвокат по ДТП зі смертельними наслідками підбирає вдалий момент для звернення зі скаргами та клопотаннями. Він задає правильні питання учасникам справи. Автоадвокат Грабчук О.В. має за плечима великий досвід, тому він впевнено йде до успіху, захищаючи права клієнтів (і знаючи всі існуючі лазівки в чинному законодавстві, що дозволяють пом’якшити покарання винного або ж зробити все необхідне для доведення невинуватості клієнта, якщо це взагалі можливо).
  Якщо Вам необхідна допомога автоадвоката в Житомирі – звертайтесь по тел.: 067-994-23-34.